converse sko converse schuhe converse sko converse skor converse schuhe chaussure converse zapatillas converse converse shoes
 

3-D Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.

Ortaklarının uzun yurtdışı tecrübesinin ardından 1998`de kurulmuştur. Merit Şirketler Grubu`nun iş yapma stratejisi içinde PBX bağımsız, katma değerli, bütünleşik çözümler 1998 yılından itibaren 3-D Bilişim Teknolojileri tarafından sunulmaktadır. 3-D Bilişim, kategorisinde dünya lideri olan çözümlerle, başta çağrı merkezleri, bankalar ve aracı kurumlar olmak üzere sigorta firmalarına, acil çağrı merkezlerine kamu ve özel sektörde hizmet vermektedir.

Amacımız

Mevcut müşterilerimizi, sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesi ile sadık birer iş ortağı haline getirmek; oluşan yeni ihtiyaçları ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip etmek; oluşturduğumuz mevcut memnuniyetin ve çözümlerimizin rekabetçi gücünü kullanarak, daha çok firmanın doğru teknolojiye yatırım yapmasını ve her an ihtiyacı olduğu desteği alabilmesini sağlamaktır.

Hedefimiz

Müşteri memnuniyetini artırmak,Kaliteli ve verimli hizmet sunmak için iç dinamiklerimizi sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek,Başta Çağrı Merkezleri olmak üzere pazardaki yeni ihtiyaçları analiz ederek çözümler üretmek,Sunduğumuz ürünleri teknolojideki değişime, pazardaki gelişmelere göre yakından takip edip ürünlerimizin daha büyük kitleler tarafından kullanılmasını sağlamak, Yenilikleri yakından takip eden, dünya ile entegre, bilgili, müşteri memnuniyetini birinci öncelik gören,çözüm odaklı düşünen bir ekip yaratmak,esnek,yenilikçi, atik, rekabetçi, çözüm odaklı firma anlayışımızı ileriye götürmek.

 

İletişim Formu

 

 

Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!

Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2011 Merit Grup