converse sko converse schuhe converse sko converse skor converse schuhe chaussure converse zapatillas converse converse shoes
 

MOST

Sektörde ihtiyacı hızla hissedilmeye başlayan otomatik sağım sistemleri , sürü yönetim programları, süt soğutma tankları, yem karıştırma ve dağıtma vagonları, gübre sıyırıcı sistemleri’nin dünyada en iyisinin tasarımcısı, imalatçı ve tedarikçisi olan Firmaların Türkiye’deki iş ortağıdır.

Elektronik süt ölçümü, hayvan tanımlama ve bilgisayarlı sürü yönetimi konusunda SCR, Sağım Sistemleri ve Soğutma Tanklarında üstün kalite ve başarıya sahip FULLWOOD PACKO, yem karıştırma ve dağıtma vagonları konusunda lider olan FARESIN, gübre yönetimi alanındaki iddialı ürünleri olan JOZ ile yapılanmasını tamamlamıştır.

SCR: Elektronik süt ölçümü ve hayvan tanımlama konusunda, 35 yıllık derin bir tecrübenin ürünü olan SCR markası; bilgisayarlı sürü yönetimi konusunda da sektörde iddialı bir konuma sahiptir. Her zaman ileri teknolojiyi kullanmayı kendisine vizyon edinen SCR, aralıksız devam eden AR-GE çalışmaları ile sektörün sürekli ihtiyacını karşılayan oyuncu konumudadır.

Fullwood_Packo: Otomatik sağım sistemleri ve süt soğutma tankları’nın imalatında 130 yıllık başarılı bir tarihi geçmişi sahiptir, 70 ülkenin üstünde dünya çapında ürün çeşitleriyle sektöre öncülük etmektedir.

Faresin: Yem karıştırma ve dağıtma vagonlarında Avrupa Birliği çelik standardı ST52’yi kullanır. Bu sebeple ürünleri çok sağlam ve uzun ömürlüdür. Yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda bilinen italyan tasarımlarındaki kusursuzluk Faresin’i konusunda lider yapmıştır.

Joz: Gübre yönetimi konusunda çiftliklerin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler için geniş ürün yelpazesine sahiptir. 50 yıldır bu konuda faaliyet göstermektedir. 24 farklı ülkede çiftliklere özel en iyi çözümleri Joz üretmektedir. Bu sebeple sektörde Joz marka Sıyırıcı Sistemlerine büyük talep vardır. Hollanda da her iki çiftlikten biri Joz Gübre Sıyırma Sistemi kullanmaktadır.

Sözkonusu firmalar; ürünlerinin Ülkemiz şartlarına ve Türk çiftçisine en uygun, sorunsuz ve son teknoloji olmasına dikkat edilerek, titiz incelemeler sonucu seçilmiştir. Bu firmaların üstün özelliklere sahip ürünlerine, Türkiye’de özlenen kalite ve servis anlayışı ile Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. ile sahip olacaksanız.
 
Misyonumuz
Türkiye’de oluşan yeni ihtiyaçları ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip etmek; oluşturduğumuz mevcut memnuniyetin ve çözümlerimizin rekabetçi gücünü kullanarak, süt üretim işletmelerinin doğru teknolojiye yatırım yapmasını ve her an ihtiyacı olduğu desteği alabilmesini sağlamaktır. Çünkü, Most Modern Süt Teknolojileri Ltd, sizin ihtiyaçlarınızı anlamaya kendini adamıştır.
Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırmak,Kaliteli ve verimli hizmet sunmak için iç dinamiklerimizi sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek,Başta Süt Sağım Teknolojileri olmak üzere pazardaki yeni ihtiyaçları analiz ederek çözümler üretmek,Sunduğumuz ürünleri teknolojideki değişime, pazardaki gelişmelere göre yakından takip edip ürünlerimizin daha büyük kitleler tarafından kullanılmasını sağlamak, Yenilikleri yakından takip eden, dünya ile entegre, bilgili,müşteri memnuniyetini birinci öncelik gören, çözüm odaklı düşünen bir ekip yaratmak,Esnek, yenilikçi, atik, rekabetçi, çözüm odaklı firma anlayışımızı ileriye götürmek.

Bu alanda oluşturacağımız hizmetler ve gerekli olan tüm ürünler ile Türk hayvancılığına ve kaliteli süt üretiminin gelişimine çok ciddi katkılarımız olacaktır.

 

Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!
Boş bırakılamaz! / Can't be empty!

Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2011 Merit Grup